Наградиха отличили се през годината военни моряци

На 8 август 2019 г. в Щаба на ВМС се проведе церемония по награждаване на военнослужещи и цивилни служители по случай Празника на Военноморските сили.

Преди церемонията по награждаването бе валидирана пощенска марка по случай 140 години от създаването на Военноморските сили от контраадмирал Кирил Михайлов – командир на ВМС, г-н Деян Дънешки – главен изпълнителен директор на Български пощи, г-н Стоян Пасев – областен управител на Варненска област и г-н Иван Портних – кмет на град Варна.

Със заповед на областния управител на Варненска област за проявен висок професионализъм, отлична тактическа и специална подготовка, и за постигнати високи резултати в изпълнение на служебните си задължения и по случай 140-та годишнина от създаването на Военноморските сили на Република България, с грамоти и плакет бяха удостоени:

1. Майор Иван Кирилов Савов                                           – в.ф. 34410;

2. Мичман Христов Стефанов Войчев                                – в.ф. 52290;

3. Матрос 3-ти клас Радослав Йорданов Добрев                         – в.ф. 34410;

4. Цивилен служител Мария Бориславова Михайлова                – в.ф. 34400.

Със заповед на кмета на град Варна за отлично изпълнение на функционалните задължения и по случай 140-та годишнина от създаването на Военноморските сили на Република България    с грамоти и парични награди бяха удостоени:

1. Капитан II ранг Райна Иванова Пенчева                         – в.ф. 34400;

2. Мичман Тинко Добрев Димитров                                            – в.ф. 34410;

3. Матрос 3-ти клас Павлин Михайлов Пенчев                           – в.ф. 34410;

4. Цивилен служител Стефка Петрова Христова                – в.ф. 34410.

Командирът на Военноморските сили награди с предметни награди и грамоти военнослужещи и цивилни служители, постигнали отлични резултати и висок професионализъм при изпълнение на служебните задължения, както следва:

І. С „Предметна награда”:

1. Капитан II ранг Мирослав Николов КОЙЧЕВ                                  – в.ф. 34400;

2. Капитан II ранг Пламен Георгиев ПАВЛОВ                                     – в.ф. 34400;

3. Подполковник Стоян Русков ТОДОРОВ                                           – в.ф. 26800;

4. Капитан III ранг Александър Емилов НИКОЛОВ                            – в.ф. 34400;

5. Капитан III ранг Николай Пламенов  ВИКТОРОВ                          – в.ф. 34400;

         6. Капитан ІІІ ранг Лъчезар Иванов ИВАНОВ                                     – в.ф. 56080;

         7. Капитан IІІ ранг Николай Трифонов ЦОНЕВ                                  – в.ф. 38920;

8. Капитан-лейтенант Гергана Ванева СТОЙНОВА                            – в.ф. 28430;

9. Старши лейтенант Захари Пламенов БОЙЧЕВ                                 – в.ф. 36940;

10. Лейтенант Теодор Радославов СТАНЧЕВ                                       – в.ф. 26800;

11. Офицерски кандидат 1-ви клас Йордан Илиев ДИМИТРОВ        – в.ф. 54830;

12. Офицерски кандидат 2-ри клас Калин Димитров МИХАЙЛОВ   – в.ф. 22580;

13. Офицерски кандидат 2-ри клас Атанас Михайлов АТАНАСОВ  – в.ф. 44320;

14. Офицерски кандидат 2-ри клас Валентин Георгиев ДРАЛЧЕВ    – в.ф. 44320;

15. Главен старшина Борислав Колев МАРИНОВ                               – в.ф. 54830; 

16. Главен старшина Андрей Атанасов СТАНЕВ                                 – в.ф. 22580; 

17. Главен старшина Диян Живков ДРАГНЕВ                                     – в.ф. 38010; 

18. Главен старшина Планимир Петков ПЕТРОВ                                – в.ф. 54940; 

19. Старшина I степен Деян Нейков ЖЕЛЯЗКОВ                                – в.ф. 32300;

20. Старшина I степен Пламен Пламенов ПАВЛОВ                            – в.ф. 52290;

21. Ефрейтор 2-ри клас Дилян Христов ХРИСТОВ                             – в.ф. 36940;

22. Матрос 3-ти клас Милен Миленов НИКОЛЧЕВ                             – в.ф. 36940;

23. Цивилен служител Невяна Петкова ШИШКОВА                          – в.ф. 34410; 

24. Цивилен служител Снежанка Илиева УЖДРИНА                         – в.ф. 34410;

25. Цивилен служител Асен Христов ФИЛИПОВ                                – в.ф. 54840; 

26. Цивилен служител Димитринка Вълчева БАРЗОВА                      – в.ф. 26870; 

27. Цивилен служител Деляна Николова ГЕОРГИЕВА                       – в.ф. 32300.

ІІ. С „Грамота”

1. Подполковник Николай Димов ИВАНОВ                                         – в.ф. 34400;

2. Лейтенант Борислав Димитров ДИМИТРОВ                                    – в.ф. 28580;

3. Лейтенант Йоана Веселинова НИКОЛОВА                                      – в.ф. 26870;

4. Офицерски кандидат 2-ри клас Георги Нейчев ГЕОРГИЕВ            – в.ф. 28580;

5. Офицерски кандидат 2-ри клас Атанас Йорданов ЙОРДАНОВ     – в.ф. 28430;

6. Мичман Павлин Златев МАРИНОВ                                                   – в.ф. 34960;

7. Главен старшина Николай Любенов МИЛАНОВ                             – в.ф. 56080;

8. Матрос 3-ти клас Галина Василева ГЕОРГИЕВА                            – в.ф. 38010;

9. Матрос 2-ри клас Елена Бориславова СТАНКОВА                          – в.ф. 26800.

Вижте още
error: Защитено съдържание! Ако желаете да копирате този материал, се свържете с нас на адрес: news@maritime.bg