Inmarsat с подарък за моряците на Коледа

Безплатен интернет ще осигури Inmarsat за екипажите на кораби, на които има активирана услуга Fleet Hotspot, съобщиха пред Maritime.bg от водещата компания за сателитни комуникации.

Всички активни акаунти ще получат по 250 безплатни мегабайта трафик на 24 декември. Според Inmarsat това са 5 часа безплатни разговори с приложения като WhatsApp, 4 часа сърфиране в социалните мрежи, изпращане на 100 имейла или 1 час стрийминг на музика.

„Това е специална благодарност към моряците за работата, която вършат, за поддържането на глобалната икономика. С ограниченията за пътуване, наложени от пандемията, поддържането на връзка е жизненоважно, особено по това време на годината“, коментира Бен Палмър, президент на Inmarsat Maritime.

От компанията изтъкват, че „Fleet Hotspot“ е много популярен сред моряците и е вече достъпен на всеки кораб, разполагащ с „Fleet Xpress“.

Последни новини

Последни новини

Опасна е консумацията на миди с неясен произход, предупреждават експерти

Опасна е консумацията на миди с неясен произход. Това алармират в сигнал до институциите експерти от бранша за култивиране на миди по българското крайбрежие. Диви черни миди,

Украйна има „план Б“ за износа на зърно през пристанища на Черно море

Украйна е готова с "План Б" за продължаване на зърнения коридор в Черно море и без подкрепата на Русия. Това заяви министърът на земеделието на страната Микола Солски, цитиран

Във Военноморска база Бургас отбелязаха 60-ата годишнина на Четвърти дивизион патрулни кораби

Във Военноморска база Бургас тържествено беше отбелязана 60-ата годишнина от създаването на 4-ти Дивизион патрулни кораби. Със заповед на тогавашния командващ на флота