ГЕРБ във Варна: Правителството „Станишев“ е отговорно за тръбата в езерото

Прословутата тръба във Варненското езеро, която се скъса, също е строена при управлението на Сергей Станишев и не е била закопана под дъното , както е било по проект. Това заяви на пресконференция във Варна от ГЕРБ Бранимир Балачев.

„Ето как са си оставили ръцете“, посочи народният представител, цитиран от пресслужбата на партията.

Maritime.bg припомня, че е постъпила оферта по пазарна консултация, обявена от Община Варна, за ремонт на напортния тръбопровод във Варненското езеро, чиято авария преди повече от три години бе разкрита от Maritime.bg.

Последни новини

Последни новини

Почистиха паметника на подводничарите край Камчия, вандализиран с надписи „Слава на Украйна“

Граждани почистиха паметника на подводничарите край р. Камчия, който бе залят с боя от вандали през изминалите дни. "Свидетели сме на поредното вандалско посегателство

ММК призовава правителствата да насочат курса към бъдеще с нулеви емисии от корабоплаването

Международната морска камара (ММК) подкрепя разработването на Глобален стандарт за горива (GFS) като техническа мярка за намаляване на емисиите от корабоплаването. Според