Ден на отворените врати в „БМФ Порт Бургас“

На 10 юни ще се проведе ден на отворените врати в „БМФ Порт Бургас“ АД.

Той е продължение на предизвикалото сериозен интерес през миналата година събитие за запознаване с дейността на частния пристанищен оператор.

На 10 юни от 10:00 ч. за желаещите да посетят пристанището ще има свободен достъп до терминал „Запад“.

Пристанищният оператор ще представи извършените през последните 11 години мащабни инвестиции в обновяване на инфраструктурата и техниката.

Посещенията ще се извършват при предварителни записвания, за повече информация посетете страницата на събитието в социалната мрежа „Фейсбук“.

Последни новини

Последни новини

Министър Калин Стоянов: „Балчик“ ще бъде активиран и в операции по търсене и спасяване на море

На Морска гара - Бургас бе именуван новият кораб "БАЛЧИК" на "Гранична полиция". Кръстница на 45-метровия гранично-полицейски кораб стана главен комисар Росица Димитрова,

Ивайло Гавраилов: Мотивацията ни е огромна, основен приоритет е да отпушим инвестиционния процес

Мотивацията ни е огромна, за да продължим с непрекъсната си комплексна работа, да надграждаме, да си поставяме все по-високи цели и с една по-уверена походка да посрещаме